Wskaźnik Turbo Marksman

Ten artykuł Opcje binarne strategia handlowa ma na celu ukazanie wykorzystania wskaźnika Turbo Marksman FX wyłowić sygnały inwestycyjne dla http://www.opcjeonline.com/opteck/ wybranych opcji binarnych typów handlowych .

Po pierwsze, pozwalają nam mieć słowo na temat tego wskaźnika. Wskaźnik ten jest dostępny w handlu ze stajni ….Wskaźnik ten jest w stanie zidentyfikować krótkoterminowe odwrócenia cena opiera się na zasadzie działania cenowym. Jest zoptymalizowany do pracy na wykresach 1 godziny od wybranej liczby notowanych aktywów. Zbudowany jest do stosowania opcjeonline na wykresach atutem platformy MT4, gdzie może być dołączony do folderu wskaźnika zwyczaj i dołączonym do wykresu, gdy są potrzebne. Tak więc w celu zabezpieczenia tego wskaźnika i kolejne modernizacje, konieczne jest, aby nabyć oryginalną wersję tego oprogramowania.

Gdy przedsiębiorca uzyskał tego wskaźnika, zawartość konieczne jest pobranie platformy transakcyjnej MT4 od renomowanego brokera forex. Platforma MT4 FxPro działa bardzo tydzień ze względu na zróżnicowaną klasę aktywów, która jest dostępna od tego brokera. Wskaźnik Turbo Marksman FX jest zoptymalizowany do handlu następujące aktywa:

1)    EUR / USD

2)    GBP / USD

3) EUR / JPY

4) GBP / JPY

5) EUR / GBP

6)    Złoto

7) DJ30 (Dow)

8) S & P500

Jest to unikalny wskaźnik dla każdej z tych aktywów. Aby umieścić to oświadczenie w innej formie, wskaźnik Turbo Marksman FX jest rzeczywiście zestaw wskaźników, a nie jeden wskaźnik. Więc kiedy przedsiębiorca chce handlować zasobu, musi dołączyć teraz mówi specjalny wskaźnik do konkretnego wykresu. Aby to zrobić, wykonaj następujące czynności muszą być przestrzegane:

1) Pobierz klienta MT4 z FxPro.

2) Zamontuj wskaźnik ustawiony do folderu Eksperci wskaźnik z MT4.

3) Otwórz platformy transakcyjnej MT4, kliknij na folderze własnych wskaźników i założyć specjalny wskaźnik do wykresu aktywów.

Gdy wskaźnik został załadowany do folderu wskaźnika niestandardowego klienta MT4 i dołączone do wykresu, to jest teraz zalane dostarczyć sygnały, które mogą być używane w handlu aktywa na Opcje binarne platformy.

Korzystanie z Turbo FX Strzelca jako opcje binarne strategii

Jak FX Turbo Marksman dostarczać swoje sygnały handlowych? Czyni to za pomocą strzałki; czerwona strzałka w dół, co wskazuje na niedźwiedzi sygnału i zieloną strzałką w górę, który wskazuje na zwyżkowy sygnału. Ilekroć pojawia się sygnał, alert dźwiękowy gaśnie poinformować przedsiębiorcę o pojawieniu się sygnału. Okno pop-up pojawia się również pokazujący kierunek sygnału, aktywa będące przedmiotem transakcji oraz czasu pojawił się sygnał. Handlowcy muszą być bardzo wyczulony na to za każdym razem, gdy platforma MT jest otwarte okno pop-up, a alarm dźwiękowy pojawiają. Przedsiębiorca może zwieść myśląc, że jest to nowy sygnał, dlatego czas sygnału powinny być sprawdzane zanim zostanie podjęta jakakolwiek decyzja dotycząca zgłoszeń.

Istotne jest, aby podkreślić, że sygnały generowane przez ten wskaźnik na wykresie 1 godzinę są bardzo krótkoterminowy charakter, stąd termin wejścia towarowego na platformie opcji binarnych ma kluczowe znaczenie dla pomyślnej realizacji tej strategii. Z tego powodu, konieczne jest dodanie drugiego wskaźnika znanej mieszanki. Ten drugi wskaźnik jest znany jako wskaźnik „CandleTyme”. Wskaźnik ten wskazuje, jak długo świeca została otwarta i ile jeszcze minut pozostanie ona otwarta.Ponieważ wykresy stosowane są wykresy jedna godzina, każda świeca reprezentuje cena akcji ponad godzinę. Im dłużej świeca został otwarty, tym mniejsza wiarygodność sygnału. Najlepsze są te sygnały, które pojawiają się w ciągu pierwszych 20 minut od świecy otwartym. To może być potwierdzona za pomocą wskaźnika CandleTyme.

Po pojawieniu się sygnału i wszystkie parametry zostały sprawdzone i potwierdzone ok, przedsiębiorca może handlować następujące typy handlowe:

1) Wysoki / Niski lub wzrost / spadek o jedną godzinę upływie Betonmarkets.

2) wezwanie Klasyka / Put opcja na platformach partnerskich Spotoption (patrz wcześniejsze posty blogu przykłady). Expiries może wynosić od 30 minut do 2 godzin.

3) High / Low na serwisach partnerskich Tech finansowych, takich jak AnyOption lub OptionFair .

Sygnały są o 75% dokładne, gdy wykorzystywane prawidłowo, co nie jest złym powrotu w ogóle.