Proste Wskaźniki

Jeśli handlu akcje lub indeksy giełdowe (lub produktów związanych) są tu dwa bardzo proste wskaźniki, które pomogą Ci zdecydować, w jakim kierunku http://www.opcjeonline.com należy się handel.

Otwarty Wskaźnik Cena: Aktualna cena – cena otwarcia

Wskaźnik cena Otwórz (OPI) jest prosta kalkulacja, która pozwala dowiedzieć się, czy kupujący lub sprzedający są silniejsze w ciągu dnia.

Jeżeli cena prądu jest powyżej ceny otwarcia (dodatni OPI), kupujący mają przewagę.

Jeżeli cena prądu jest niższa od ceny otwarcia (ujemna OPI), sprzedający mają przewagę.

Idealnie handlu w tym samym kierunku co Czytaj tutaj OPI; OPI jest pozytywny, jeśli trwa tylko długie pozycje w przypadku wystąpienia wasze sygnały wejściowe. Jeśli OPI jest ujemna zajmie tylko krótkie sygnały, kiedy się one pojawią.

OPI działa jako filtr. To pozwala wiedzieć, w jakim kierunku powinny być przy transakcji.

Gdy OPI koziołki z pozytywnej na negatywną lub z ujemnej na dodatnią może działać jako sygnał handlowej. Kup kiedy OPI idzie z ujemnego na Odwiedź tę stronę dodatni; sprzedaży (zakupu puts), gdy OPI idzie z pozytywnej na negatywną. Znalezienie wyjścia będzie do ciebie.

Wskaźnik Cena netto: Aktualna cena – Przed Close cena

Wskaźnik Cena netto (NPI) to kolejna prosta kalkulacja, która wskazuje, czy kupujący lub sprzedający są pod kontrolą od jednego dnia do następnego. Na stronie partii Ostatnia cena zamknięcia była cena konsensus dla handlowców wczoraj. Jeśli obecna cena jest powyżej wcześniejszego zamknięcia (dodatni NPI) pokazuje kupujący są pod kontrolą. Jeśli obecna cena jest poniżej wcześniejszego zamknięcia (ujemna NPI) pokazuje sprzedający podszedł go.

Idealnie handlu w kierunku NPI; jeśli NPI jest pozytywny patrzeć tylko dla pozycji długiej; jeśli NPI jest ujemna patrzeć tylko na krótkich pozycjach.

Gdy NPI koziołki z pozytywnej na negatywną opcjeonline lub z ujemnej na dodatnią może działać jako sygnał handlowej. Kup kiedy NPI idzie z ujemnego na dodatni; sprzedaży (zakupu puts), gdy NPI idzie z pozytywnej na negatywną. Znalezienie wyjścia będzie do ciebie.

 Łącząc ze wskaźników

Największą Potwierdzenie przychodzi, gdy pacjent przyjmuje transakcji dziennie w kierunku zarówno OPI i NPI. Gdy OPI i NPI są pozytywne, to pokazuje, że kupujący są silne i pcha ceny w górę od poprzedniego zamknięcia i od tego dzisiejszym otwarte. tutaj Gdy oba te wskaźniki są pozytywne, Twój główny nacisk należy położyć na znalezienie długie pozycje na podstawie ustalonej strategii.

Kiedy oba wskaźniki są negatywne, twój główny nacisk należy położyć na znalezienie krótkie pozycje (put) na podstawie ustalonej strategii.

Z wyjątkiem, gdy wskaźniki klapki z pozytywnej na negatywną lub odwrotnie, te wskaźniki nie są sygnały handlu. Oni po prostu powiedzieć, w jakim kierunku należy się handel.

Przy zastosowaniu wskaźników dla sygnałów handlowych, szukać potwierdzenia. Jeśli jeden wskaźnik przesuwa się z pozytywnej na negatywną, co wskazuje na odchodzenie, sygnał jest silniejszy, jeśli drugi wskaźnik jest już ujemny lub też przejście na minusie. Gdy wskaźnik przechodzi z ujemnego na dodatni, wskazujący na zakup, sygnał jest silniejszy, jeśli inny wskaźnik jest już pozytywne czy też przejście na plusie.

Ostatnie słowo

NPI i OPI daje szybką ocenę, jak cena wykonuje w stosunku do wczorajszego zamknięcia i obecny otwarty. Pokazują której stronie rynku jest najbardziej korzystny do ekstrakcji zysku-długim boku lub krótki bok. Znalezienie wjazdu i wyjazdu, jak również kontrolowanie ryzyka zależy od ciebie. Wskaźnik daje jednak od czasu do czasu, gdy sygnał handlową jeden ze wskaźników koziołki z dodatniego na ujemne, i vice versa. Najlepiej użyć wskaźników w połączeniu, a sygnały są bardziej skuteczne, gdy oba wskaźniki potwierdzają się nawzajem.